Fotopro® | Rewolucja w dziedzinie nowoczesnej fotografii.

O firmie

Kim jesteśmy?

Marka Fotopro należy do koncernu Zhongshan Nikow Precision Industrial Co., Ltd., istniejącego od 2004 roku. Nasz zespół inżynierów ma ponad 14-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji statywów fotograficznych, a cały nasz zespół liczy prawie 200 osób. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz kilka nagród na koncie, m.in. Japan VGP Award.

 

Co chcemy osiągać?

Wprowadzamy nową jakość oraz innowacyjność w segmencie statywów, głowic oraz różnych systemów mocowań fotograficznych. Priorytetem dla nas jest utrzymywanie najwyższej jakości produktów oraz wprowadzanie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań na rynku. Osiągamy to dzięki wykorzystywaniu starannie dobranych materiałów w połączeniu ze sprawdzonymi technologiami oraz innowacyjnymi pomysłami. Dowiedz się więcej o naszych technologiach.

 

Co oferujemy?

Oferujemy dbałość o najwyższą jakość oraz funkcjonalność naszych produktów. Nasze rozwiązania obejmują wszelkiego rodzaju systemy podporu i stabilizacji aparatów fotograficznych: statywy, głowice, klamry, mocowania, akcesoria. Większość naszych produktów posiada 6-letnią gwarancję oraz unikalne rozwiązania.

 

Jakie wartości są szczególnie ważne dla nas?

Zadowolenie i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie te wartości stanowią fundament działalności naszej firmy. Postęp i utrzymywanie najwyższej jakości to strategiczne elementy naszego rozwoju. Nieustanne wprowadzanie zmian na lepsze sprawia, że stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni każdego dnia.

 

Dlaczego Fotopro?

Fotopro to coś więcej niż statyw. Każdy nasz produkt to wiele (mniejszych i większych), nowatorskich pomysłów, które czynią fotografowanie łatwiejszym, przyjemniejszym i bardziej kreatywnym. Systemy mocowania do szyb, zaciski G-lock, pierwsza na rynku seria statywów kolorowych i porcelanowych to tylko niektóre innowacje Fotopro. Do tego dodajemy wyjątkową jakość i 6-letnią gwarancję!